A nagykállói Budai Nagy Antal Szakgimnázium oldala

Rendszergazda
2019-10-15
Kategória Iskolai hírek
A 2019. március 21.-én megrendezett III. Országos Középiskolai Rendészeti Csapatverseny régiós válogatóversenyén
17 csapat közül a legeredményesebb lett a Mátészalkai SZC Budai Nagy Antal Szakgimnáziuma...

ÚJABB BUDAIS SIKEREK
Újabb Budais sikerek
régiós válogatóversenyén 17 csapat közül a legeredményesebb lett a Mátészalkai SZC Budai Nagy Antal Szakgimnáziuma. Végzős diákjaink a rendvédelem teréleteit érintő elméleti és gyakorlati feladatok teljesítésével bebizonyították, hogy az iskolában magas szintű szakmai képzés folyik. A verseny kétfordulós komplex csapatverseny. Legközelebb áprilisban az országos döntőben szoríthatunk a nagykállói csapat sikeréért!

Versenyzők: Farkas Regina, Láng Anna, Lakatos Attila, Nyeste Alex
Felkészítő tanár: Pallai János